Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Президент України Володимир Зеленський привітав бійців ССО з їх професійним святом під час свого візиту на Бердичівщину

29.07.2021
Президент України Володимир Зеленський привітав бійців ССО з їх професійним святом під час свого візиту на Бердичівщину

З нагоди відзначення Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, 29 липня до Бердичівського району приїхав з робочим візитом Президент України Володимир Зеленський. На військовому полігоні у селі Скраглівка Бердичівської міської територіальної громади, Верховний головнокомандувач особисто привітав особовий склад військової частини А2772 (142-й навчальний центр ССО), яка проводить підготовку українських спецпризначенців за стандартами НАТО.

Зустрічав Президента голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко разом з головою Бердичівської районної державної адміністрації Людмилою Димидюк. На заході також були присутні народні депутати Богдан Кицак і Арсеній Пушкаренко, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов.

Володимир Зеленський разом з присутніми вшанував пам'ять загиблих героїв-військовослужбовців хвилиною мовчання. Під час промови Президент України відмітив ту високу роль, яку відіграють Сили спеціальних операцій у складі Збройних Сил України: «Я хочу доповнити один відомий усім нам вислів. Кажуть, що важкі часи народжують сильних людей, а надзвичайно важкі часи народжують Сили спеціальних операцій. І сильні люди народжують хороші часи і мирні часи для вільної, незалежної України. Впевнений, що це до снаги всім нам» - зазначив Глава держави, заслухавши доповідь командування ССО та під час візиту оглянув озброєння й військову техніку.

Також Володимир Зеленський у присутності спецпризначенців підписав закони «Про основи національного спротиву» та про зміни до Закону «Про чисельність Збройних Сил України». «Ці закони мають безпосередній стосунок до Сил спеціальних операцій, які отримують важелі для розбудови руху опору, зможуть поповнити свої лави новими фахівцями й надалі посилювати свій внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. І я з радістю підписую ці два важливі для нас, для України, для нашої героїчної армії закони саме тут, саме в цей важливий, ваш професійний день», – наголосив Президент України, звертаючись до воїнів-спецпризначенців.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк також щиро вітає весь особовий склад 142-го навчального центру ССО з нагоди їх професійного свята.

«Військовослужбовці Сил спеціальних операцій є військовою елітою України, професійно виконують найскладніші та найнебезпечніші бойові завдання й завжди дотримуються свого кредо – перевага якості над кількістю. І сьогодні весь наш великий Бердичівський район пишається тим, що саме у нас знаходиться одна з найкращих військових частин в Україні. Дякую Вам за самовіддану службу, незламний бойовий дух, відданість Україні та її Збройним Силам. Бажаю витримки у священній боротьбі за Українську державу, стійкості переконань і надійного тилу. Завжди повертайтеся із бойових завдань неушкодженими і у повному складі» - зазначила голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк.
На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня