Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Працівників культури по – особливому вітали з професійним святом

09.11.2018
Працівників культури по – особливому вітали з професійним святом

Щорічно Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, оскільки кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру. З цієї нагоди у великому залі райдержадміністрації зібралися культпрацівники району, аби усім разом відзначити професійне свято.

Вітання майстри сцени приймали від голови Бердичівської райдержадміністрації Петра Яригіна та голови Бердичівської районної ради Софії Томашевської. Вони подякували працівникам культури за «вилікувані душі», ініціативність та силу духу, побажали здоров’я, наснаги і творчих успіхів.       За особистий вагомий внесок у розвиток культурної галузі району, за високий професіоналізм та з нагоди свята керівництво району вручили працівникам культури спільні грамоти та солодощі.

Від імені народного депутата України Олександра Ревеги нагородили грамотами і грошовими преміями представників культури району.    Близько 50 – ти грамот та подяк відділу культури і туризму райдержадміністрації було вручено бібліотекарям, завідувачам клубів та Будинків культури, художнім керівникам, методистам. Усіх їх на головній сцені району привітав зі святом начальник відділу культури і туризму Леонід Кобилінський.

Приємним моментом було вітання від начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Деліу, учнів та вчителів. Останні виконали чудові музичні композиції – мелодійна гра на саксофоні та виконана музична композиція нікого не залишили байдужим.

Родзинкою свята стало вітання працівників культури району зі святом від легендарного і неперевершеного гурту «Древляни». Їх появу на сцені очікували, їм підспівували, з ними жартували, їм аплодували. До репертуару ансамблю входять популярні українські народні та сучасні пісні, у тому числі написані самими учасниками колективу. Присутні у актовій залі поринули у яскравий світ музики, співочої української культури, вишуканої атмосфери та гарного настрою. По завершенню концертної програми усі бажаючі мали змогу сфотографуватися з учасниками колективу.

Прес – служба райдержадміністрації

SL746907.JPGSL746909.JPG

20181108_112412.jpg 20181108_112759.jpg