Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Працівники Бердичівського відділу поліції переведені на посилений варіант несення служби.

20.03.2020
Працівники Бердичівського відділу поліції переведені на посилений варіант несення служби.
Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" з 12 березня по 3 квітня на території держави введено карантин.

Працівники Бердичівського відділу поліції переведені на посилений варіант несення служби.

Поліцейські до завершення карантину проводитимуть превентивну роботу, аби не допустити поширення коронавірусу та росту злочинності.

З внесенням відповідних змін у законодавство щодо адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення карантинних заходів передбачено досить суворе покарання.

Зокрема ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей) передбачає накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень.

Статтею 325 ККУ (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам і масовим отруєнням) передбачено покарання від штрафу до обмеження волі строком до 3-х років.

Нині ситуація в місті Бердичеві та в Бердичівському районі контрольована. 

А тому, поліцейські закликають громадян  з розумінням ставитись до заходів, що проводяться, та дотримуватися рекомендацій лікарів щодо запобігання інфікування коронавірусом. А також зберігати спокій, не породжувати паніку, не поширювати недостовірну інформацію, користуватися лише перевіреними джерелами.


Шановні громадяни, бережіть себе!


                                       Бердичівський відділ поліції ГУНП
                                       в Житомирській області
Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»