Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Планова зустріч у Бердичівській центральній районній лікарні

02.03.2020
Планова зустріч у Бердичівській центральній районній лікарні

Планова зустріч у Бердичівській центральній районній лікарні

Як і було раніше анонсовано, 28 лютого у Бердичівській центральній районній лікарні відбулася зустріч керівництва області та району з працівниками даної установи. У нараді взяли участь Віталій Бунечко - голова Житомирської облдержадміністрації, Богдан Кицак - народний депутат України, Людмила Димидюк - голова Бердичівської райдержадміністрації, Максим Самчик - голова Бердичівської районної ради. Голови об’єднаних територіальних громад: Ірена Лісова, Тарас Яригін, Наталія Семенюк, Галина Кудлай.

Головний меседж сказала Людмила Димидюк і акцентувала увагу на тому, що лікарня обов’язково має функціонувати. Так є низка проблем, але разом із головами ОТГ, депутатами Бердичівської районної ради, ми маємо знайти спільне вирішення даної проблеми, для того щоб заключити договір з НЗСУ. Віталій Бунечко наголосив на тому, що потрібно підвищувати якість послуг та знайти всі необхідні кошти разом з ОТГ, для того щоб лікарня функціонувала на належному рівні. Також потрібно виділити та акцентувати увагу на тих послугах, які зможе надавати районна лікарня, адже в майбутньому вона має бути зразком державно – приватного партнерства - сказав Богдан Кицак. Максим Самчик також зазначив про те, що потрібно бути конкурентоспроможними серед інших закладів охорони здоров’я, що надаватимуть схожі пакети послуг, для цього потрібно навчити хороших спеціалістів та мати відповідну матеріально – технічну базу. На наступній сесії депутати Бердичівської районної ради мають розглянути питання щодо виділення коштів, для закупівлі комп’ютерної техніки.

З 1 квітня 2020 року медична реформа зробить другий крок. Зміни чекатимуть на лікарню, що надаватиме спеціалізовану допомогу. Бердичівську центральну районну лікарню ніхто не закриватиме, отже питання зараз не на часі.