Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Підведено підсумки районної виставки – конкурсу «Зимова казка»

25.01.2019
Підведено підсумки районної виставки – конкурсу «Зимова казка»

Щороку своєю майстерністю і неординарністю вражають талановиті діти Бердичівського району, які представляють на виставку - конкурс «Зимова казка» різноманітні новорічні прикраси, ялинкові іграшки, різдвяні віночки, сніговики, янголята, декоративні прикраси та маски. Дана виставка проводиться щорічно під егідою голови Бердичівської районної державної адміністрації з метою підтримки творчої учнівської молоді.

Цього року до участі у новорічно-різдвяній виставці було представлено більше 40 робіт, виконаних у декоративно – прикладному виді творчості з використанням різноманітних матеріалів, серед яких і дерево, і мушлі, і папір, і насіння, і тісто та багато іншого.

Представили роботи на виставку вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості та учні шкіл району. Тут можна було зустріти як колективно виконані роботи, так і індивідуальні. Вік виконавців також різноманітний – це і учні початкової ланки і старшокласники.

Роботи на конкурс були подані у чотирьох номінаціях: «Різдвяні зірки та віночки», «Новорічні ялинки», «Ялинкові прикраси», «Новорічні прикраси».

При оцінюванні робіт, враховувалося повне розкриття теми номінації, використання різноманітних технік, акуратність та естетика готового виробу.

За результатами оцінювання робіт, у номінації «Різдвяні зірки та віночки» ІІІ місце отримали Столяр Марія та Коцюбко Оксана, ІІ місце – Шембарецький Сергій, І місце виборола Мультан Дарія.

У номінації «Новорічні ялинки» ІІІ місце посіла Корнійчук Анастасія, ІІ – Завірюха Катерина, І місце за дівчатами – Бонюк Крістіною та Борщенко Катериною.

У номінації «Ялинкові прикраси» ІІІ місце за Юрко Олександрем, ІІ отримала Гуменюк Юлія, а І – Юрко Мері.

У номінації «Новорічні прикраси» кращими були роботи Бондарчук Інни – ІІІ місце, Гнатюк Юлії – ІІ місце, Войтко Вікторії – І місце.

Володаркою Гран – прі районного конкурсу «Зимова казка» стала Лазарчук Катерина, учениця 9 класу Озадівської ЗОШ І – ІІІ ст., з роботою «Пані Ялина».

20190125_103904.jpg

Процедура нагородження переможців конкурсу відбулася під час заходу до Дня Соборності України. Переможців виставки - конкурсу особисто відзначив Грамотами Бердичівської райдержадміністрації та солодкими подарунками голова РДА Петро Яригін.

Прес – служба райдержадміністрації