Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Під час семінару – навчання з посадовими особами органів місцевого самоврядування Бердичівського району було обговорено ряд важливих питань

14.09.2018
Під час семінару – навчання з посадовими особами органів місцевого самоврядування Бердичівського району було обговорено ряд важливих питань

Участь у засіданні взяли заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, в.о. заступника начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Валерій Ясинецький, головний спеціаліст відділення комплектування Бердичівського міського військового комісаріату Житомирської області Іван Босак, в.о. начальника Бердичівського міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Житомирській області Руслана Кулик, майор внутрішньої служби, начальник Бердичівського відділу філії ДУ Центр пробації в Житомирській області Андрій Лисак, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та секретарі сільських та селищної рад.

Питання організації перевезення пільгових категорій населення району та здійснення відшкодувань перевізникам обговорили разом із підприємцями, які здійснюють дані перевезення на маршрутах району, в.о. заступника начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА, з сільськими головами. Людмила дими дюк зазначила, що з перевізниками укладені договори на відшкодування витрат на здійснення перевезення учнів і вчителів, які не охоплені підвезенням шкільними автобусами. Також з сільськими головами обговорено питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів для відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян.

З метою детального вивчення ситуації, голова районної ради Софія Томашевська запропонувала сільським головам, шляхом анкетування, визначити види пільгових категорій громадян, які потребують перевезення.

В ході обговорення з перевізниками питання щодо маршрутів, їх продовження та кількості Валерій Ясинецький зазначив: «Графіки, схеми, маршрути – це тимчасові незручності, ми робимо усе можливе задля здійснення перевезень у районі».

Людмила Димидюк: «Наразі, ми вдячні перевізникам, автобуси хороші, відновлені деякі маршрути. Ми не стоїмо осторонь даної проблеми, працюємо спільно над вирішенням даного питання та виплатою компенсації за пільгові перевезення».

Посадові особи органів місцевого самоврядування також заслухали і обговорили наступні питання: Про забезпечення житлом окремих категорій громадян; Відповідальність за порушення трудового законодавства; відмінність Трудового договору та ЦПУ; Про порядок призначення житлових субсидій; - доповідач Валентина Логівнчук, начальник УПСЗН Бердичівської райдержадміністрації. З питанням про застосування на рівні місцевих бюджетів програмно – цільового методу при складанні бюджетів на 2019 рік виступила Тетяна Войцахівська – начальник управління фінансів райдержадміністрації. Про суспільно – корисні оплачувані роботи повів Андрій Лисак, а Іван Босак розповів, як здійснювати військовий облік у виконкомах сільських та селищної рад. З інформацією про новинки у податковому законодавстві виступив Геннадій Дубовик – в.о. начальника – перший заступник начальника Бердичівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області, який повідомив про встановлення ставки місцевого податку на лісові землі. Інформацію про правила державної реєстрацію актів цивільного стану, а тож їх зберігання, проведення контрольного опитування з питання дотримання вимог законодавства при державній реєстрації шлюбу до присутніх донесла Руслана Кулик.

 

Прес – служба райдержадміністрації