Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Під час наради з керівниками медичних установ обговорили нагальні питання

06.02.2020

У 2020 році на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі. Національна служба здоров'я України буде закуповувати медичні послуги у закладах охорони здоров'я  усіх рівнів надання медичної допомоги, організаційно-правової форми (крім бюджетної установи) та форми власності і оплачувати їх за договором.

Про подальші взаємовідносини з НСЗУ та фінансування закладів охорони здоров’я говорили на нараді під головуванням голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк, за участі голови районної ради Максима Самчика.

Під час наради з керівниками медичних закладів було обговорено питання фінансових планів на 2020 рік та підготовка фінансових звітів за 2019 рік. Спільно з керівництвом району та фінансистами проведено коригування планів у звязку з бюджетом 2020 року та проектом  глобальних ставок та медичних послуг,які оплачує НСЗУ; визначено потребу в коштах для придбання медичного та комп’ютерного обладнання.