Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Петро Яригін спілкувався з жителями Закутинецького, Красівського та Терехівського старостинських округів

13.03.2019

Сьогодні, 13 березня, в рамках виїзного прийому громадян та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення району щодо механізму монетизації субсидій та щорічної індексації пенсійних виплат, голова райдержадміністрації Петро Яригін разом з робочою групою навідався до Закутинецького, Красівського та Терехівського старостинських округів Семенівської об’єднаної територіальної громади. Тут, на чолі із старостами і був проведений виїзний прийом.

Слід зазначити, що від початку створення Семенівської ОТГ виїзний прийом головою РДА тут був здійснений вперше, тому громада ретельно підготувалася до зустрічі і люди ставили різнопланові питання як голові райдержадміністрації так і профільним фахівцям.

Звертаючись до людей Петро Яригін зазначив, що громада Семенівської ОТГ на вірному шляху, вона розвивається, має підтримку від держави, рухається у правильному напрямку і в ній вбачається потенціал. «Взагалі, процес – децентралізації влади – це унікальна можливість, адже влада передана на місця» - наголосив Петро Іванович.

Зокрема, у своєму виступі голова райдержадміністрації наголосив і на необхідності легалізації праці з метою запобігання в майбутньому неприємних ситуацій при оформленні чи перерахунку пенсії, унікальній можливості, яку маємо сьогодні – отримати «живі гроші» на оплату комунальних платежів. Вкотре Петро Іванович наголосив і застеріг - перше, що має зробити субсидіант – заплатити за надані послуги, а у разі виявлення залишкових коштів – використовувати їх на свій погляд.

В подальшому спілкуванні з головою райдержадміністрації учасники зібрання порушували чимало питань, які їх турбують. Найбільше виникало питань по монетизації субсидій, адже люди вже почали отримувати кошти «на руки», та індексації пенсій. Петро Іванович та фахівці соціальних служб по кожному з них надали детальні роз’яснення та вичерпні відповіді.

Прес – служба райдержадміністрації