Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Відбулася перевірка навчальних закладів району перед початком навчального року

16.08.2019
Відбулася перевірка навчальних закладів району перед початком навчального року

Проведення огляду готовності навчальних закладів району до роботи у новому 2019-2020 навчальному році здійснила комісійна група.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу, начальник Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерій Биков, представник Бердичівського МРВ управління ДСНС у Житомирській області Олександр Волошин, головний спеціаліст відділу освіти Бердичівської районної державної адміністрації Злата Безкоровайна,15 серпня 2019 року, здійснили об’їзд шкіл та дитячих садочків Бердичівського району.

Комісія оглянула приміщення закладів – це і класні кімнати, і харчоблоки, і кімнати відпочинку, пришкільні території, ігрові майданчики, а також котельні і господарські кімнати; ознайомилася з навчальними планами роботи, провела моніторинг дотримання керівниками освітніх установ правил пожежної безпеки. В ході перевірки особливу увагу було приділено питанню якісного водопостачання, енергозбереженню та утепленню, а також облаштуванню початкових класів відповідно до вимог «Нової української школи» та створення якісного нового освітнього простору.

Усі навчальні та виховні заклади продемонстрували належну готовність до нового 2019 - 2020 навчального року, що було відмічено комісією під час перевірки.

Загалом, готовність дошкільних груп, класних кімнат, благоустрій прилеглих територій члени робочої групи визначили як задовільну.