Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Освітяни та Держпродспоживслужба обговорили питання організації безпечного харчування в закладах освіти

14.11.2019
Освітяни та Держпродспоживслужба обговорили питання організації безпечного харчування в закладах освіти

Кущовий семінар з питань організації безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти відбувся у Бердичівському районі. Учасники семінару - керівники територіальних структурних підрозділів Держпродспоживслужби, представники відділів освіти райдержадміністрацій з сусідніх районів, об’єднаних територіальних громад, міста Бердичева.

З учасниками семінару обговорили стан дотримання вимог санітарного законодавства при організації харчування в закладах освіти. Також назвали сучасні вимоги до безпечності харчових продуктів, умов транспортування і зберігання, організації та контролю технологічних процесів приготування страв.

Окрему увагу зосередили на аналізі спалахів гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь в організованих колективах.

Після поданої інформації учасники семінару мали змогу поставити запитання фахівцям Держпродспоживслужби, поділитися власним досвідом з колегами, уточнити хвилюючі питання та знайти шляхи їх вирішення.

Керівництво Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській та керівники закладів освіти висловили сподівання на успішну реалізацію усіх поставлених цілей.