Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Оперативна нарада у Бердичівській райдержадміністрації

28.10.2020
Оперативна нарада у Бердичівській райдержадміністрації
28 жовтня голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк  провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів Бердичівської райдержадміністрації та керівниками бюджетних установ, організацій Бердичівського району. У нараді також взяв участь голова Бердичівської районної ради Максим Самчик.
 
В ході наради були обговорені та окреслені основні проблемні питання, які на сьогоднішній день потребують негайного вирішення. Керівники  медичної галузі, проінформували про роботу закладів охорони здоров’я,  а також,  щодо ситуації  із поширенням коронавірусної інфекції, яка склалась на території Бердичівського району. Обговорили нагальні  питання  у роботі закладів  освіти, культури в умовах реформи децентралізації. Очільниця району також звернула увагу усіх працівників, щодо беззаперечного дотримання виконавської дисципліни в умовах дистанційної роботи.  

За підсумками наради були дані конкретні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, визначено терміни їх виконання.

изображение_viber_2020-10-28_12-15-19.jpg