Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Оперативна нарада при голові РДА

03.06.2019

Сьогодні, 03 червня 2019 року, голова Бердичівської районної державної адміністрації Петро Яригін провів оперативну нараду з керівниками установ, організацій району та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, керівник апарату адміністрації Лариса Котнюк.

Під час наради було підсумовано роботу за попередній тиждень, окреслено заходи на найближчий період, обговорено стан справ у всіх галузях господарства.

«Основне навантаження в роботі цього тижня – передача освітньої галузі. Тільки в тісній співпраці з ОТГ, не тільки в освітній галузі, а й у всіх сферах господарювання, ми зможемо забезпечити ефективне надання всіх послуг населенню, в повній мірі забезпечити життєдіяльність району»- наголосив голова РДА Петро Яригін.

В ході наради керівники медичних установ   поінформували, що заклади працюють у звичному режимі, здійснюють господарську діяльність в межах впровадження реформ, надають медичні послуги.

Поінформували і про хід весняно-польових робіт у сільськогосподарських підприємствах району, і про житлово – комунальну ситуацію, і про соціальну сферу.

Заслухавши доповіді начальників структурних підрозділів РДА, голова райдержадміністрації дав відповідні рекомендації і доручення.