Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Одна з лікарень Бердичівського району отримала реанімобіль з Норвегії

29.12.2021
Одна з лікарень Бердичівського району отримала реанімобіль з Норвегії

Попри активну реалізацію на території Бердичівського району Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», маємо ще багато проблемних питань, вирішення яких потребує чималого фінансування. Поступово, крок за кроком, пересічні українці відчувають покращення якості життя. А першочерговим завданням влади усіх рівнів є забезпечення людей якісними медичними послугами.

Справжнім подарунком для Ружинської територіальної громади у передноворічні дні став реанімобіль з Норвегії, який передав Ружинській центральній лікарні народний депутат України Богдан Кицак. Також були присутні голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, селищний голова Людмила Біляк, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, помічники народного депутата та депутати Ружинської селищної ради.

Реалізувати амбітний проект та розпочати процес забезпечення лікарень Бердичівського району реанімобілями вдалося завдяки активній співпраці народного депутата з благодійними організаціями.

«Одна з ключових проблем медичної галузі – застарілий автопарк а подекуди і повна відсутність спецтранспорту для забезпечення можливості швидкого транспортування важкохворих пацієнтів. Задоволена, що сьогодні Ружинська громада отримала сучасний реанімобіль, який дасть можливість рятувати людські життя. Це вагома підтримка нашої медичної галузі. Бердичівська районна державна адміністрація у синергії з народним депутатом, головами територіальних громад, Житомирською обласною державною адміністрацією та депутатами Житомирської обласної ради продовжує працювати однією потужною командою, змінюючи на краще життя пересічних мешканців Бердичівського району» - зазначила голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк.

Варто додати, що це вже другий реанімобіль з Європи, який з’явився у Бердичівському районі: першу автівку нещодавно отримала Андрушівська центральна районна лікарня. Найближчим часом планується забезпечити реанімобілями ще три медустанови: Бердичівську міську лікарню, Попільнянську лікарню та Центральну районну лікарню Бердичівського району.«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом