Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Новий напрям «Великого будівництва 2021» – об’єкти культури

25.02.2021
Новий напрям «Великого будівництва 2021» – об’єкти культури

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цього року у програму Президента «Велике будівництво» увійшло 500 проєктів соціальної інфраструктури, із них – 20 об’єктів культурного спрямування.

«Культура – це абсолютно новий напрям у розвитку Програми «Велике будівництво» і не менш важливий, ніж усі інші. Завтра, 25 лютого, Україна відзначатиме славетну дату – 150-річчя від дня народження видатної поетеси – Лесі Українки. Цього року в межах «Великого будівництва» нарешті буде здійснена реставрація літературно-меморіального музею письменниці, розташованого в місті Новограді-Волинському», – сказав Олексій Чернишов у виступі на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура».

За словами Міністра, реалізація таких проєктів сприятиме підвищенню культурного рівня наших громадян, а збереження та розвиток культурних об’єктів об’єднуватиме народ та покаже світові нашу систему культурних цінностей. 

На будівництво, ремонт та реконструкцію культурних об’єктів по всій Україні передбачено 440 тис. грн.  Користуватися відновленими об’єктами зможуть 2,8 млн українців.