Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Нові можливості для ІГС

02.01.2020

Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій

Організація Пакт у рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, запрошує українські організації, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації), до участі у щорічному конкурсі.

Дедлайн – 15 серпня 2020 року.

Метою даної Програми є підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, які представляють інтереси або надають послуги найбільш вразливим та маргіналізованим дівчатам та жінкам, таким як:

–             внутрішньо переміщені дівчата і жінки, та інші категорії дівчат і жінок, яких торкнулась проблема конфлікту на сході України (учасниці бойових дій та ветеранки, вдови та матері загиблих воїнів);

–             жінки з інвалідністю;

–             жінки, які живуть з ВІЛ;

–             ромcькі жінки;

–             сільські жінки та дівчата.

У результаті виконання проектів, які будуть підтримані в рамках Програми, очікується, що зазначені вище цільові групи дівчат та жінок зможуть більш повно реалізовувати свої права в Україні.

Проектна діяльність може здійснюватися в будь-якому регіоні України, але на місцевому або обласному рівнях .

Зацікавлені організації можуть надсилати запитання щодо даного Оголошення на адресу ел. пошти grants.wou@pactworld.org. Відповіді на всі питання будуть об’єднуватись у єдиний файл «Запитання та відповіді» і розсилатись наприкінці кожного місяця протягом терміну дії Оголошення.

Конкурс для громад на отримання грантів з підвищення енергоефективності

Міста та об’єднані територіальні громади запрошуються до участі у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель. Максимальна сума гранту не буде перевищувати десять тисяч євро.

Дедлайн – 10 січня 2020 року.

Відповідно до грантової угоди між компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ), що діє за дорученням Уряду Німеччини, та Міжнародної громадської організації "Центр Сприяння Житловим та Муніципальним Реформам" (МГО ЦСЖМР) в рамках проекту «Енергоефективність у громадах II» для реалізації «Механізму підтримки послуг з підвищення енергоефективності в громадських будівлях», МГО ЦСЖМР запрошує міста та об’єднані територіальні громади (надалі спільно – «муніципалітети»), подавати заявки на отримання грантів 1 для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель, в тому числі муніципальних лікарень міст та об’єднаних територіальних громад.

До участі в конкурсі запрошуються міста, а також міські ОТГ з чисельністю населення до 200 000 осіб. Заявка може бути поданою від комунального некомерційного підприємства (КНП) міської ради.

Створення мережі регіональних партнерів Проекту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Мета конкурсу – обрати 24 регіональних партнери (по одній партнерській організації в області), які допоможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій з усіх областей України в ініціативах проекту, а також підтримати залучення віддалених регіонів та недостатньо охоплених територій України. Сума гранту: 6 000 канадійських доларів на 24 місяці.

Дедлайн – 15 січня 2020 року.

Назва конкурсу: Створення мережі регіональних партнерів Проекту «Голос жінок і лідерство – Україна».

Про Проект:

Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади реалізовує Проект «Голос жінок і лідерство – Україна», що має на меті змінити на краще ситуацію з правами жінок і дівчат в Україні, а також сприяти просуванню гендерної рівності через підтримку жіночого/феміністичного руху.

«Голос жінок і лідерство – Україна» впроваджується у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та громадською організацією «Ла-Страда Україна».

Основні завдання проекту:

Завдання 1: Підтримка жіночих громадських організацій, особливо тих, які представляють інтереси вразливих жінок і дівчат та таких, що стикаються з множинною дискримінацією, у феміністичному організаційному розвитку та досягненні сталих результатів.

Завдання 2: Підвищення ефективності жіночих громадських організацій в адвокації, а також розробці та впровадженні локальних, місцевих і національних ініціатив, спрямованих на захист прав жінок та просування гендерної рівності.

Завдання 3: Посилення національних та місцевих жіночих мереж, коаліцій і платформ, які впливатимуть на запровадження гендерно-чутливих змін та впровадження гендерно-чутливої політики в Україні.

Запрошують подаватись до участі у конкурсі офіційно зареєстровані жіночі громадські організації з усіх регіонів України, які:

  • мають досвід роботи не менше трьох років;
  • демонструють (відповідно до статуту) спрямованість на захист прав жінок та/або просування гендерної рівності;
  • мають досвід мережування та добру репутацію серед жіночих/правозахисних організацій свого регіону;
  • не пов’язані з державними установами та політичними партіями.

Просимо надсилати аплікаційні форми разом з супроводжувальними документами з поміткою в темі листа («Створення мережі регіональних партнерів») за адресою grants@uwf.org.ua до 18:00 15 січня 2020 року.