Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Нарада щодо передачі навчальних закладів на баланс об’єднаних територіальних громад

29.05.2019
Нарада щодо передачі навчальних закладів на баланс об’єднаних територіальних громад

Чергова нарада з питаннь передачі закладів освіти до відання утворених об’єднаних територіальних громад відбулася 28 травня 2019 року.

Нарада проходила під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Яригіна, за участі голови районної ради Софії Томашевської, заступника голови РДА Сергія Адам’яка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Деліу, голів ОТГ, їх заступників, фінансистів.

За результатами проведеної наради 14 травня цього року, де розглядали аналогічне питання, слід зазначити, що робота по передачі освітніх закладів розпочата і наразі інвентаризаційні комісії завершують проведення робіт.

«Мова йде про передачу майна зокрема, і передачу освіти в цілому. Ви отримуєте повноваження управління і несете повну відповідальність за дану галузь. Тобто, фінансування та контроль. Рекомендую в найкоротший термін звести залишки по харчуванню, паливу, матеріалах і здійснити повну передачу галузі освіти. На ряду з освітою прошу особливу увагу звернути на медицину» - наголосив під час зустрічі голова РДА Петро Яригін.

«Є спільні проблеми і їх потрібно вирішувати спільно, з розумінням підходячи до кожного. У всіх питаннях ми завжди йшли на зустріч новоствореним громадам, підтримували їх, дали змогу безболісно завершити навчальний процес. Наразі, гостро стоїть питання про передачу освітніх закладів. Потрібно максимально мобілізувати всі сили і в найкоротші терміни здійснити передачу» - зазначила голова районної ради Софія Томашевська.

Також під час наради присутні голови ОТГ запропонували певні заходи із вирішення цієї ситуації, виклали свої пропозиції.

За підсумком зустрічі вирішили: 15 червня – крайній термін по передачі закладів освіти від районного підпорядкування до управління в ОТГ.

 

Прес – служба райдержадміністрації