Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

На Житомирщині урочисто відкрили ще один «OpenSpace»

11.07.2019

На Житомирщині з’явився ще один офіс європейського зразка   «OpenSpace», де громадяни можуть у зручних умовах, без тривалих очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 8 липня його урочисто, за участізаступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петуховавідкрили у Житомирі на базі Житомирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції. Це ювілейний, 35-й в Україні, сучасний центр нового формату.

«Ми активно працюємо в напрямку забезпечення кожному українцю доступу до сучасних та зручних сервісів, зокрема у сфері реєстрації актів цивільного стану. Запровадження «відкритого простору» з використанням електронної черги, оплати одразу на місці обраної послуги значно заощаджує час кожного, хто звертається до «OpenSpace», щоб зареєструвати народження дитини, подати документи для реєстрації шлюбу, внести зміни до актових записів цивільного стану чи отримати за лічені хвилини інші послуги», –сказав заступник Міністра юстиції.

 Учасники урочистого заходу в присутності журналістів оглянули приміщення нового офісу, де створені комфортні умови для відвідувачів: зручні місця для очікування як для дорослих, так і дітей. А поруч – автомат електронної черги.

            Сергій Петухов особисто перевірив роботу системи нового офісу, а на прикладі отримання житомирянкою Іриною Згонніковоюповторного свідоцтва про народження синавиявилося, що уся процедура зайняла всього три з половиною хвилини.

Це третій на Житомирщині офіс європейського зразка. Рік тому «OpenSpace» відкрили у Новограді-Волинському, а в лютому нинішнього року – у Коростені.