Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

02.12.2021
На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

Станом на 1 грудня здійснено 16 позапланових перевірок агропродовольчих ринків області.  Порушення  виявлено на 1 ринку у смт Попільня – на прилеглій до ринку території наявна стихійна торгівля.

На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 22 позапланових  заходи державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені на 6 об’єктах (закладах торгівлі продовольчими товарами – 3, непродовольчими товарами – 1, громадського харчування – 1, інших об’єктах  – 1). За результатами перевірок направлено 3 листи з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, видано 2 приписискладено 2 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП та 1 – за ч.2 ст.44³ КУпАП.

Крім того, в складі комісій спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснено 45 перевірок  суб’єктів  господарювання по дотриманню ними обмежувальних заходів. Під час перевірок порушення виявлено на 13 обєктах. За результатами перевірок направлено 7 листів з пропозиціями і попередженнями керівникам суб’єктів господарювання щодо усунення виявлених порушень, видано 2 приписискладено 4 протоколи про адмінправопорушення за ст.42 КУпАП.

По результатах перевірок підготовлено 1 матеріал на позачергове засідання Ружинської комісії з питань ТЕБ та НС.

Також проведена відповідна організаційна, санітарно-освітня та інформаційна робота. Зокрема до висвітлення процесу та результатів перевірок були залучені ЗМІ.

Нагадаємо, що працівниками Національної поліції України та Держпродспоживслужби за участі ЗМІ здійснюються спільні рейди щодо дотримання підприємцями Житомирської області карантинних обмежень «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Під час перевірок особливу увагу правоохоронці приділяють наявності «зелених» COVID-сертифікатів як у надавачів послуг та продавців товарів, так і у покупців та відвідувачів закладів. Крім того, інспектори перевіряють наявність необхідних засобів захисту у приміщеннях, розмежування площі відповідно до діючих вимог, заповненість торгових залів, наявність дезінфікуючих засобів тощо.

Спільні рейди працівників Національної поліції України та Держпродспоживслужби стартували 02 листопада у Житомирі

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом