Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На Житомирщині стартує перший етап Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2021»

18.01.2021
На Житомирщині стартує перший етап Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2021»

Управління Держпраці у Житомирській області приймає малюнки дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей – 2021». Конкурс у Житомирській області триватиме до 15 лютого 2021 року.

 Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

 

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: жовтень 2020 року – лютий 2021 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2021 року: фінал та оголошення переможців.

 

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

 

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

 

Вимоги до малюнків:

• малюнки подаються в довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю;

• розмірроботи не повинен бути більше за формат А-2 (420×594 мм);

• роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо;

• на зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) необхідно зазначити українською мовою: назву роботи; прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора; місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон; сферу діяльності батьків; назву навчального закладу; прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

 

Запрошуємо талановиту молодь Житомирщини до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей – 2021». Конкурс у Житомирській області триватиме до 15 лютого 2021 року. На регіональному рівні конкурсні роботи учасникам слід надіслати не пізніше 15 лютого 2021 року до Управління Держпраці у Житомирській області (10008, м. Житомир, вулиця Шевченка, 18-А «На Конкурс малюнка») Телефон для довідок: (0412) 43-06-51;(044) 333-73-93; (050) 441-51-37.

 

Докладніше про конкурс та ознайомитись з положенням про конкурс можна за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

 

Управління Держпраці у Житомирській області