Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На Житомирщині розпочато новий конкурсний відбір на посади поліцейських

24.07.2020

З 17 липня 2020 року розпочався прийом документів для бажаючих стати поліцейськими роти конвойної служби ГУНП в Житомирській області.

На першому етапі відбору усі бажаючі можуть заповнити онлайн-анкету та подати відповідні документи. Він триватиме до 27 липня 2020 року.

Ознайомитись з вимогами до кандидатів на посади поліцейських і загальними обмеженнями щодо служби, етапами відбору, стислим змістом службових обов’язків, умовами грошового забезпечення можна на офіційному веб-сайті системи відбору кадрів Національної поліції України.

Після закінчення прийому документів на кандидатів чекають наступні етапи відбору: тестування щодо загальних здібностей, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробовування, психологічні тести та співбесіда з поліцейською комісією.

За результатами кожного з етапів конкурсу буде сформовано рейтинг кандидатів. Найкращі за цим рейтингом будуть запрошені на службу до поліції та проходитимуть первинну підготовку працівників поліції. Майбутні поліцейські розпочнуть навчання у вересні 2020 року.

Для кандидатів працює служба підтримки. У разі виникнення питань при заповненні онлайн-анкети та для отримання додаткової інформації щодо конкурсу можна звертатися за телефонами: (050) 440-82-36, (067)412-62-28, (0412) 40-71-27 та 40-73-41, або направити листа на електронну скриньку konkurs-police.zt@ukr.net або звернутися до Бердичівського відділу поліції за адресою: м. Бердичів, вул. Героїв України, 67 (каб. 21 або 31)

 

Відділ комунікації поліції Житомирської області