Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На засіданні комісії ТЕБ і НС обговорили різнопланові питання, підбили підсумки та затвердили План роботи на 2020 рік

03.01.2020
На засіданні комісії ТЕБ і НС  обговорили різнопланові питання, підбили підсумки  та  затвердили План роботи на 2020 рік

    

             Сьогодні, 03 січня 2019 року, у Бердичівській райдержадміністрації відбулося чергове    засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         У роботі комісії взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальники управлінь, відділів Бердичівської райдержадміністрації, керівники організацій і закладів Бердичівського району.

        Людмила Вікторівна, як голова комісії, ознайомила з порядком денним засідання членів комісії та озвучила ряд питань для розгляду.

      З питання стосовно виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19 та ДСНС України щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з постійним або тимчасовим перебуванням людей доповідав головний фахівець Бердичівського МРВ УДСНС в Житомирській області Олександр Охрімець. Він наголосив на необхідності проведення відповідної роботи щодо приведення закладів з перебуванням дітей у належний протипожежний стан.

        Члени комісії заслухали інформацію про підсумки купального сезону 2019 року та затвердили заходи, спрямовані на запобігання загибелі людей на водних об'єктах району у 2020 році, а також ознайомилися з ходом виконання заходів щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території району у 2019 році.

       Про готовність до реагування при ускладненні погодних умов в зимовий період, а також готовність до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році, доповів начальник відділу ЖКГ та НС Ярослав Соловей.

     На засіданні заслухали проект та затвердили План роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2020 рік та затвердили План дій структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій, виконкомів сільських та селищної рад щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році.

         Таким чином, члени районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення з усіх питань, прийняли одноголосне рішення.