Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На території Бердичівського району завершилися десятиденні навчальні збори місцевого батальйону територіальної оборони

04.10.2021
На території Бердичівського району завершилися десятиденні навчальні збори місцевого батальйону територіальної оборони

З 22 вересня по 1 жовтня на території Бердичівщини в рамках проведення всеукраїнських навчань «Об'єднані зусилля – 2021» проходили навчальні збори батальйону територіальної оброни, у яких взяло участь 220 військовозобов’язаних жителів району.

Протягом десяти днів резервісти під керівництвом досвідчених інструкторів відшліфовували військові навички, вчилися протидіяти ворожим ДРГ, облаштовувати блокпости та нести службу по захисту державного кордону та органів державної влади. З нагоди закінчення зборів на території оздоровчого табору «Березовий гай», який став місцем дислокації батальйону ТрО, у п’ятницю 1 жовтня відбувся урочистий мітинг.

З вітальними словами до учасників зборів звернулися голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, начальник управління територіальної оброни ОК «Північ» полковник Юрій Колісниченко, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальник Бердичівського районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор Полторакін, представники територіальних громад. Виступаючі наголосили, що навчальні збори пройшли на високому рівні, під час занять особовий склад батальйону територіальної оборони проявив себе з кращого боку, сумлінно виконуючи свій військовий обов’язок.

Військовозобов’язані, які особливо відзначилися під час проведення навчальних зборів, були нагороджені грамотами та подяками. Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк подякувала учасникам зборів за їх громадянську позицію та готовність стати на захист рідної землі.

«Кілька днів ми могли спостерігати за тим, як Ви несете службу, захищаючи Бердичівську районну державну адміністрацію у складі батальйону територіальної оборони. Дивлячись на ваші мужні обличчя я розумію, що ми – в надійних руках, адже нас захищатимуть відважні нащадки українських козаків, гідні слави своїх відважних предків» - зазначила Людмила Димидюк.


Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО