Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

На території Бердичівського району завершилися десятиденні навчальні збори місцевого батальйону територіальної оборони

04.10.2021
На території Бердичівського району завершилися десятиденні навчальні збори місцевого батальйону територіальної оборони

З 22 вересня по 1 жовтня на території Бердичівщини в рамках проведення всеукраїнських навчань «Об'єднані зусилля – 2021» проходили навчальні збори батальйону територіальної оброни, у яких взяло участь 220 військовозобов’язаних жителів району.

Протягом десяти днів резервісти під керівництвом досвідчених інструкторів відшліфовували військові навички, вчилися протидіяти ворожим ДРГ, облаштовувати блокпости та нести службу по захисту державного кордону та органів державної влади. З нагоди закінчення зборів на території оздоровчого табору «Березовий гай», який став місцем дислокації батальйону ТрО, у п’ятницю 1 жовтня відбувся урочистий мітинг.

З вітальними словами до учасників зборів звернулися голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, начальник управління територіальної оброни ОК «Північ» полковник Юрій Колісниченко, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальник Бердичівського районного центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор Полторакін, представники територіальних громад. Виступаючі наголосили, що навчальні збори пройшли на високому рівні, під час занять особовий склад батальйону територіальної оборони проявив себе з кращого боку, сумлінно виконуючи свій військовий обов’язок.

Військовозобов’язані, які особливо відзначилися під час проведення навчальних зборів, були нагороджені грамотами та подяками. Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк подякувала учасникам зборів за їх громадянську позицію та готовність стати на захист рідної землі.

«Кілька днів ми могли спостерігати за тим, як Ви несете службу, захищаючи Бердичівську районну державну адміністрацію у складі батальйону територіальної оборони. Дивлячись на ваші мужні обличчя я розумію, що ми – в надійних руках, адже нас захищатимуть відважні нащадки українських козаків, гідні слави своїх відважних предків» - зазначила Людмила Димидюк.


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки