Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

На черговій апаратній нараді обговорили найважливіші питання життєдіяльності району

14.05.2019

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Петра Яригіна, за участі заступника голови Сергія Адам’яка, керівника апарату Лариси Котнюк та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада.

Під час наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про виконання протокольних доручень, наданих на попередніх нарадах. Після чого обговорили стан справ по кожній галузі господарства району, а також питання, які впливають на соціальну, економічну ситуацію в районі.

Особливо голова адміністрації звернув увагу та обговорив із фахівцями такі питання: завершення навчального року та підготовка і належне проведення «Останнього дзвоника»; початок роботи мовних пришкільних таборів; підготовка до оздоровчого періоду; підготовка і проведення заходів до Дня захисту дітей; соціальна робота з сім’ями; стан справ в медицині, зокрема в її господарській частині. Також було активно обговорено питання районного бюджету, проаналізовано бюджетні призначення, визначено напрямки роботи в житлово – комунальному господарстві.

З усіх розглянутих питань були надані доручення, деякі з них взяті під особистий контроль голови райдержадміністрації.

 

Прес – служба райдержадміністрації