Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

МІП: UATV розширив присутність у Німеччині

05.08.2019

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UATV розширив свою присутність у Німеччині та став доступним у пакетах кабельного телебачення двох німецьких провайдерів телекомунікаційних послуг - Deutsche Telekom та MDCC.

Deutsche Telekom – це одна з найбільших у Європі телекомунікаційних компаній, яка пропонує широкий спектр телевізійних, мобільних та інтернет-послуг. UATV наразі доступний абонентам Deutsche Telekom у базовому пакеті некодованих каналів кабельного телебачення.

Ще одним провайдером, абоненти якого мають змогу переглядати UATV, є MDCC (Magdeburg-City-Com GmbH), що надає жителям Маґдебурга доступ до кабельного телебачення, інтернету та телефонного зв`язку. UATV наразі входить до основного пакету кабельного телебачення MDCC.

Нагадаємо, що раніше телеканал UATV було включено до пакету оператора Glasfaser Ostbayern (бренд R-KOM), що надає телевізійні послуги у Східній Баварії.

Канал UATV транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.


Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю Прем’єр-міністр України та генеральний директор IRENAобговорили відновлювану енергетику у світі та в Україні За результатами засідання Ради Президентів України та Литви підписано низку документів Дружина Президента взяла участь у відкритті виставки до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок Володимир Зеленський разом з дружиною вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні Голодний дух - 23 листопада 2019 року Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави