Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

МІП: UATV розширив присутність у Німеччині

05.08.2019

Телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UATV розширив свою присутність у Німеччині та став доступним у пакетах кабельного телебачення двох німецьких провайдерів телекомунікаційних послуг - Deutsche Telekom та MDCC.

Deutsche Telekom – це одна з найбільших у Європі телекомунікаційних компаній, яка пропонує широкий спектр телевізійних, мобільних та інтернет-послуг. UATV наразі доступний абонентам Deutsche Telekom у базовому пакеті некодованих каналів кабельного телебачення.

Ще одним провайдером, абоненти якого мають змогу переглядати UATV, є MDCC (Magdeburg-City-Com GmbH), що надає жителям Маґдебурга доступ до кабельного телебачення, інтернету та телефонного зв`язку. UATV наразі входить до основного пакету кабельного телебачення MDCC.

Нагадаємо, що раніше телеканал UATV було включено до пакету оператора Glasfaser Ostbayern (бренд R-KOM), що надає телевізійні послуги у Східній Баварії.

Канал UATV транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.


Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня Президент України: Наш пріоритет – встановлення істини та відповідальних за катастрофу літака МАУ в Тегерані Олексій Гончарук: Ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників Президент: Дефлімпійці подарували відчуття перемоги всій Україні