Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

18.12.2018
Микола Чудотворець навідав дітей Бердичівського району

Щороку, 19 грудня, православні люди всього світу відзначають День святого Миколи Чудотворця. За народним повір’ям, саме в цей день, Микола Чудотворець спускається на землю з небес і обходить весь світ, допомагає знедоленим і відновлює справедливість.

Напередодні свята гарний настрій, хвилини щастя і віру у світле майбутнє дарували дітям району. У фойє Бердичівської районної адміністрації маленьких гостей зустрічав Миколай. Він вручав подаруночки за прочитаний вірш чи пісеньку, за перелік добрих справ, які дитина виконала протягом року, приймав листи з побажаннями, вислуховував малечу уважно, даючи настанови та запрошував до святкової зали для перегляду казки.

Артисти Бердичівського районного Центру культури і дозвілля підготували чарівну виставу - казку «Рукавичка». Її сюжет навіював добро і перемогу над злом, подолання кривди та торжество справедливості.

У залі були присутні діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти учасників АТО, діти з багатодітних сімей. Усіх їх від імені голови Бердичівської районної державної адміністрації Петра Яригіна зі святом привітала керівник апарату Лариса Котнюк. Вона побажала усім міцного здоров’я, веселих канікул і радісних свят.

По завершенню заходу малеча мала змогу зробити фото на згадку з Миколаєм та героями казки.

За сприяння районної держаної адміністрації, народного депутата України Олександра Ревеги усі запрошені на захід діти отримали солодкі подарунки.

                   

Прес – служба райдержадміністрації

SL747440.JPG SL747443.JPG SL747406.JPG