Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Мешканці села Бистрик відзначили День села

26.12.2018
Мешканці села Бистрик відзначили День села

Кожен населений пункт нашого району має свою історію, свої традиції та надбання, має видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати цю історію, вшанувати поважних людей, підбити підсумки досягнень і здобутків громади є відзначення Дня села.

У суботу, 22 грудня 2018 року, День села відзначали жителі села Бистрик Бердичівського району, до святкування якого приєдналися гості свята – голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін.

У фойє Будинку культури були розміщені виставки народних майстринь – вишивки бісером, а також свої роботи продемонстрували учні Бистрицької ЗОШ І – ІІІ ступенів та вихованці ДНЗ «Сонечко». Приємно вразила охайність і смак, з яким було оформлено урочисту залу Будинку культури, декоровані двір і сцена налаштовували всіх присутніх на гарний відпочинок та приємні враження. Почесних гостей тут зустріли хлібом-сіллю.

З Божим благословенням до громади звернувся настоятель місцевої церкви. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв за єдність та незалежність України.

Голова райдержадміністрації привітав очільницю Бистрицької громади з Днем села, побажав успіху, подальшого розвитку та за багаторічну сумлінну працю, професійне виконання обов’язків та активну життєву позицію вручив Подяку і подарунок.

Подарунками відзначили своїх працівників і керівники місцевих фермерських господарств та підприємств. Згадали також і малюків, які народилися цього року, і іменинників, і поважних жителів села Бистрик.

Вітання присутні отримували від вихованців місцевого дитячого навчального закладу «Сонечко», від аматорів сцени Бистрицького Будинку культури та працівників районного Центру культури і дозвілля. Святковий розіграш лотереї додавав своєрідного драйву. Загалом, під час заходу панувала доброзичлива атмосфера.

По завершенню урочистостей гості дійства могли поласувати різноманітними стравами з вогнища. Свято закінчилося святковою дискотекою.

Прес – служба райдержадміністрації