Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Майстри сцени, творці вічного, хранителі традицій і духовного багатства нації приймали вітання від керівників Бердичівського району

07.11.2019
Майстри сцени, творці вічного, хранителі традицій і духовного багатства нації  приймали вітання від керівників Бердичівського району

20191106_114457.jpg 20191106_125705.jpg

SL740393.jpg


Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва щорічно відзначається 9 листопада. Численна армія культпрацівників Бердичівського району відзначали свято напередодні.

На захід завітали заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як, голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, його заступник Софія Томашевська. Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району керівництво відзначили Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Грамотами і Подяками відділу культури і туризму.

Як наголосив Сергій Адам’як у вітальному слові, поряд з нами в житті завжди присутні культура і мистецтво. «Тому треба, дарувати гарний настрій, творити прекрасне, а також наближати крок за кроком Україну до перемоги. Тільки тоді, коли культура переможе, перемога буде за нами». По завершенню вітань Сергій Іванович подарував винуватцям заходу музичну композицію.

Щирі слова вітань дарували начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Леонід Кобилінський, директор районного Центру культури і дозвілля Наталія Северенчук, а також усі присутні на святі, хто бажав долучитися до вітань працівникам культурної галузі.