Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк зустрілася з новообраними головами ОТГ

29.10.2020
Людмила Димидюк зустрілася з новообраними головами ОТГ

За інініціативи голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк, відбулася робоча нарада з новообраними головами об’єднаних територіальних громад, з питань подальшої долі комунальних, бюджетних установ, які є власністю сіл, та селища, що знаходяться на території Бердичівського району.

На початку зустрічі очільниця району привітала новообраних голів з перемогою, хоча ще й не офіційно. У ході зустрічі кожен з присутніх висловив свою думку та бачення, щодо майбутнього функціонування комунальних установ. Дискусія велася стосовно частки власності, відсотку фінансування, ефективності функціонування того, чи іншого об’єкту. Відповідно бюджетні установи, які знаходяться територіально у громаді, мають залишитися у власності за місцем знаходження. На завершення обговорення, усі голови об’єднаних територіальних громад зазначили, що деякі з об’єктів комунальної власності, мають стратегічне та важливе значення у життєдіяльності кожної з громад, тому дали попередню згоду на спільне утримання та спільну часткову власність ¼. Усі обговорені питання будуть внесені на розляд відповідним профільним комісіям, для подальшого прийняття рішень у позачерговій сесії Бердичівської районної ради.

На завершення зустрічі, Людмила Димидюк подякувала усім присутнім за конструктивний діалог та закликала до співпраці, а також ефективну взаємодію у виконанні обласних та державних програм, що допоможе якісно впливати на розвиток громад та в цілому, розвитку Бердичівського району.

MyCollages (2).jpg