Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк взяла участь у спільному молебні за Україну на площі Незалежності міста Бердичева

25.08.2021
Людмила Димидюк взяла участь у спільному молебні за Україну на площі Незалежності міста Бердичева

Бердичівська міська громада долучилася до загальнодержавного відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Урочисті заходи тут розпочалися о 10:00 зі спільного молебну біля Меморіалу «Слава Героям!». Варто відзначити, що згідно з рішенням Бердичівської міської ради, площа перед Меморіалом віднедавна має назву площа Незалежності.

Участь у молебні взяла голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк. Разом з представниками міської громади вона вшанувала хвилиною мовчання пам'ять усіх загиблих за волю та незалежність України та поклала квіти по підніжжя Меморіалу.

«Сьогодні саме наше покоління має зберегти незалежність, що безкровно та мирно далася нам у 1991 році. Вірю у сильну та незалежну Україну. Щиро вітаю усіх жителів Бердичівського району з нашим головним державним святом. Пам'ятаймо тернистий шлях українського народу до своєї волі та свободи. Пишаймося, що ми є Українці!» - зазначає голова Людмила Димидюк.

Також на заході були присутні Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич, заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, депутати Бердичівської міської та районної рад, священнослужителі, ветерани, представники громадськості міста.

Молебень за Україну та український народ відправили священнослужителі ПЦУ Євгеній Шимченко і Леонід Мельничук.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня