Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк та Віталій Бученко оглянули спортивні заклади Бердичева, які у наступному році планується включити в програму Президента України «Велике будівництво»

15.09.2021
Людмила Димидюк та Віталій Бученко оглянули спортивні заклади Бердичева, які у наступному році планується включити в програму Президента України «Велике будівництво»

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко 14 вересня перебував з робочим візитом в Бердичеві. Разом з головою Бердичівської районної державної адміністрації Людмилою Димидюк та представниками міської влади він оглянув спортивні заклади Бердичева, які будуть реконструйовані у 2022 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

В рамках візиту Віталій Бунечко відвідав Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю Житомирської обласної ради, Фізкультурно-оздоровчий комплекс та Центральний стадіон міста. Додатково голова ОДА оглянув Зал боксу на Червоній горі і Дитячу юнацько-спортивну школу імені Лонського.

«Житомирщина та Україна мають багато талановитих спортсменів та тренерів. Найголовніше, що необхідно для розкриття їхнього потенціалу, – створення відповідних умов, а також наявність сучасної спортивної інфраструктури, яка дозволить ще активніше залучати до здорового способу життя молодь», – підкреслив Віталій Бунечко.

В цілому вже у наступному році по Україні в рамках програми Президента України «Велике будівництво» планують реконструйовані 18 спортивних інтернатів та 100 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У закладах, що будуть незабаром включені до президентської програми, планується провести капітальний ремонт залів, модернізувати спортивні бази, реконструювати приміщення, що дозволить збільшити кількість місць для занять спортом та створити можливості для проведення змагань вищого рівня.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк впевнена, що завдяки підтримці з боку держави вдасться створити сучасну, потужну спортивну базу для якісної і професійної підготовки спортсменів.

«Бердичівський район має великий спортивний потенціал і власні спортивні традиції. Розвиток спорту для мене – пріоритетний напрямок роботи. Влада усіх рівнів у співпраці з нашим народним депутатом Богданом Кицаком має зробити усе можливе, щоб створити сучасну базу для розвитку усіх видів спорту. У нас підростає ціла плеяда молодих, перспективних спортсменів. Маємо дати їм можливість професійно готуватися до участі у змаганнях та передавати свій досвід. Щоб вони могли гідно представляти нашу область та Україну. У дітей повинен бути безперешкодний доступ до усіх видів спорту» - зазначає вона.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня