Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк привітала з 150-річчям Червоненську школу

04.10.2021
Людмила Димидюк привітала з 150-річчям Червоненську школу

У цьому році відзначає свій поважний 150-річний ювілей Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Привітати жителів громади та освітянський колектив навчального закладу приїхали заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський, помічник народного депутата Богдана Кицака Тетяна Алєксєєва, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк та голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов.

З нагоди ювілею подвір’я Червоненської школи зустрічало гостей тематичною виставкою, що демонструвала як змінювалася школа за час свого існування у різні історичні епохи. Викликала неабияке захоплення виставка зі світлинами випускників різних років. Позитивне враження справив святковий концерт, влаштований силами талановитих учнів школи. Звісно, був присутній на заході й Червоненський селищний голова Юрій Ящук, який свого часу теж був учнем цього закладу

Голова Бердичівської районної державної адміністрації привітала жителів громади з цією визначною подією: адже 150 років для школи - надзвичайно серйозний вік. Тим паче, що сьогодні тут навчаються діти не лише з Червоного, але й з навколишніх сіл. А якщо школа має учнів, то вона має і майбутнє. Людмила Димидюк подякувала директору Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів за її надзвичайно важливу роботу і передала у подарунок навчальному закладу комплект м’ячів.

По закінченні урочистої частини гості мали можливість ознайомитися з роботою навчального закладу. Станом на сьогодні Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів є однією з найбільших в Червоненській громаді, оскільки має п’ять приміщень, які розчищені на території площею близько 5 000 квадратних метрів. Тут навчається понад трьохсот п’ятдесяти учнів, підвіз дітей з інших сіл здійснюється власним шкільним автобусом. Завдяки ініціативі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було реалізовано проєкт по реконструкції школи з застосуванням енергозберігаючих технологій, що дало можливість значно підвищити енергоефективність будівлі навчального закладу.

Людмила Димидюк високо оцінила рівень матеріально-технічного забезпечення Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона зауважила, що такого результату вдалося домогтися завдяки синергії Житомирської обласної державної адміністрації, народного депутата Богдана Кицака, Бердичівської районної державної адміністрації, голови Червоненської територіальної громади та директора навчального закладу. Окрім того, голова РДА мала можливість оглянути сучасний харчоблок, де готують їжу для шкільної їдальні згідно за новими стандартами. Нове обладнання, яке отримала школа, дає можливість готувати дітям смачну і корисну їжу та забезпечує дотримання встановлених норм та вимог.