Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Людмила Димидюк перевірила хід виконання робіт по капітальному ремонту харчоблоку Ружинської гімназії

29.12.2021
Людмила Димидюк перевірила хід виконання робіт по капітальному ремонту харчоблоку Ружинської гімназії

У середу, 29 грудня, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк перебувала з робочим візитом у Ружинській громаді. В ході візиту вона зустрілася з селищним головою Людмилою Біляк та народним депутатом Богданом Кицаком, обговоривши проблемні питання та здобутки, з якими громада входить у новий, 2022 рік.

Користуючись нагодою, Людмила Димидюк перевірила хід виконання робіт по капітальному ремонту харчоблоку Ружинської гімназії, що проводиться в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Оглянувши приміщення, голова Бердичівської районної державної адміністрації залишилася задоволена якістю виконаних робіт та тим, що об’єкт вже заходиться на стадії завершення  

«Маю надію, скоро зможемо відкрити харчоблок та забезпечити його усім необхідним обладнанням, щоб наші дітки могли харчуватися смачними та здоровими стравами, які тут будуть готуватися по оновленому меню. Новий харчоблок Ружинської гімназії – це ще один приклад того, як змінюється на краще наш Бердичівський район» - зазначила Людмили Димидюк та додала, що на капітальний ремонт харчоблоку Ружинської гімназії було виділено більше чотирьох мільйонів гривень.

Голова адміністрації акцентувала: до складу нового об’єднаного Бердичівського району увійшло десять громад, кожна з них має свої проблеми та об’єкти, які потребують капітального ремонту або реконструкції. Це дороги, дитячі садочки, школи та ФАПи, а також інші об’єкти соціальної сфери. «Неможливо одразу вирішити усі проблеми, які тягнуться десятиліттями. Але завершені об’єкти, що вже стали гордістю громад де вони знаходяться, свідчать про правильність обраного нами напрямку» - наголосила вона. 

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом