Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Культурна частина Другого форуму у Житомирі: концерт Дружби, Музей Космонавтики, огляд виставки

07.10.2019
Культурна частина Другого форуму у Житомирі: концерт Дружби, Музей Космонавтики, огляд виставки

Перший день Другого форуму регіонів України та Білорусі, 3 жовтня, був насиченим для учасників на різні події – від офіційних зустрічей та круглих столів до культурних і виставкових заходів.

Упродовж дня учасники делегацій з України та Республіки Білорусь працювали у тематичних панельних дискусіях, оглядали ярмарок продукції та виставку агротехніки.

А вже ввечері – мали змогу культурно провести час під час Концерту Дружби, який відбувся у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги.

Під час відкриття концерту голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко з приємністю відзначив, що цьогоріч область стала платформою для проведення Другого форуму регіонів України та Білорусі.

«Між нашими державами багаторічна співпраця в різних сферах діяльності. Економічне, інвестиційне, науково-технічне та культурне співробітництво на міжрегіональному рівні. Сподіваюсь, що Форум буде початком запуску нових взаємовигідних перспективних проектів. Двостороннє культурно-гуманітарне співробітництво є вагомою складовою українсько-білоруських відносин і включає низку напрямів співпраці у галузі культури, освіти, туризму. І сьогодні концерт Дружби є яскравим підтвердженням двосторонньої співпраці та підтримки. Це міждержавна культурна подія. Бажаю всім насолодитися та надихнутися справжнім мистецтвом», – зазначив Віталій Бунечко.

Для учасників та гостей Форуму виступили кращі колективи та артисти з обох країн. Серед яких – хорова капела «Орея», ансамбль національного обряду «Родослав», гурт «Древляни», балетна студія «AVANTE», Заслужена артистка Республіки Білорусь Олена Сало, Заслужений артист Республіки Білорусь Володимир Громов; Заслужені артисти Республіки Білорусь Володимир Громов та Катаржина Клосовська, Житомирський академічний ансамбль танцю «Сонечко», білоруський дует «Аура» та інші.

Крім цього, голова ОДА оглянув ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України та Білорусі на пішохідній вулиці  Михайлівській, виставку агротехніки на майдані Соборному.

А також разом з делегаціями України та Білорусі відвідав Музей космонавтики ім. С. П. Корольова.