Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Конкурси, гранти, форуми та стажування – добірка можливостей для ІГС області

23.10.2018

Якщо ви активний, креативний та маєте корисну ідею, тоді запрошуємо скористатися тижневими можливостями: від форумів до грантових конкурсів.

Не прогавте! Можливо це саме ваш шанс на успіх.

Прес-тур в рамках фестивалю «Жовтень у жовтні»

Житомирський фестиваль сучасної культури «Жовтень у Жовтні» запрошує представників ЗМІ взяти участь у прес-турі, який відбудеться у п'ятницю, 26 жовтня.

Початок – 13:30 год. Місце – кінотеатр «Жовтень» (майдан ім. С. П. Корольова, 14).

В програмі прес-туру екскурсія виставкою «Можливо це мистецтво». У події візьмуть участь Євген Нікіфоров,  колектив дослідників на чолі з куратором виставки Павлом Гудімов та організатори фестивалю.

Для акредитації необхідно заповнити форму - https://goo.gl/forms/XUVMbZrP67RM2DSz2. У разі схвалення заявки, на вказану електронну адресу надійде підтвердження акредитації та додаткова інформація щодо прес-туру. Подати заявку на акредитацію можна до 25 жовтня включно.

Увага! Обов’язковою умовою надання прес-акредитації для представників ЗМІ є публікації, що висвітлюють події фестивалю.

 

 

IX Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

15 листопада 2018 року у Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».

Тематика заходу присвячена питанням польсько-української співпраці в сфері економіки, реалізації спільних проектів у галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід буде проведено за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-снільноти Польщі та України.

Якщо Ви зацікавлені в пошуку бізнес-партнерів або інвесторів для свого проекту/стартапу, маєте намір вийти на ринки Європи, але не знаєте з чого почати, даний захід саме для Вас.

Реєстрація: http://eucon.ua/forum9pbd/.

Гранти від CULTURE BRIDGES

Гранти від CULTURE BRIDGES  для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів.

Розміри гранту становлять 20 000 та 50 000 євро.

Тривалість гранту від 3-х до 20-ти місяців.

Конкурс «Проекти міжнародної співпраці 2019» програми Creative Europe

До 11 грудня триває прийом заявок на конкурс програми Creative Europe – «Проекти міжнародної співпраці 2019».

Увага! Подача заявки на участь у конкурсі (опис проекту, бюджет та інші аплікаційні форми) заповнюються англійською.

 

Деталі –

https://eacea.ec.europa.eu/sites/eacea-site/files/1._call_notice_eacea_34_2018_coop_2019_0.pdf.

Програма грантів НВСЕ 2018-2019

Відкрито другий конкурс Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises на підтримку культурних, мистецьких та освітніх проектів.

Програма грантів НВСЕ спрямована на підтримку ініціатив у сфері культури, мистецтва та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та/або інноваційні підходи.

Сума гранту становить від 500 до 5 000 € та покриває 70% від усього бюджету проекту.

Заявки приймаються від громадських, неурядових та неприбуткових організацій з України та закордону.

Крайній термін подачі заявок 1 листопада (до 18:00 за київським часом).

Детальна інформація та аплікаційна форма доступні на сайті: http://hbce.com.ua/our-grants/.

VІI Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

Форум організаційного розвитку громадянського суспільства - це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом. Щороку тут зустрічаються громадські активісти, благодійники, волонтери, представники бізнес-компаній та донорських організацій, очільники держави та представники органів місцевого самоврядування – щоб разом обговорити найактуальніші питання розвитку не тільки громадянського суспільства, але й усієї країни.

Крім вже звичних міні-тренінгів, майстер-класів та панельних дискусій Форум потішить можливістю задати питання відомим людям під час «відкритого інтерв'ю», подивитися соціальне кіно, познайомитися з донорськими структурами, попити кави в «Цукерні відкриттів» і навіть стати справжнім дослідником у лабораторії організаційного розвитку.

Дата та місце проведення - 29 листопада 2018 року, м. Київ, НСК «Олімпійський».

Реєстрація - http://ednannia.ua/2-uncategorised/11998-reiestratsiia-na-forum-2018.

Академія дівочого лідерства Grow UP

Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» за фінансової підтримки Ради Європи оголошує конкурсний відбір учасниць до Академії дівочого лідерства «Grow UP».

Мета Академії — розвиток лідерських якостей дівчат та жінок із вразливих груп населення, покращення їхніх знань у сфері виборчого та законодавчого процесу, а також проектного менеджменту.

Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» за фінансової підтримки Ради Європи оголошує конкурсний відбір учасниць до Академії дівочого лідерства «Grow UP».

До участі у конкурсному відборі запрошуються дівчата та жінки, віком від 18 до 25 років, які належать до однієї із нижче перелічених вразливих груп населення:

  • національні громади
  • внутрішньо переміщені особи
  • багатодітні родини
  • малозабезпечені родини
  • люди з інвалідністю
  • люди позбавлені батьківського піклування.

Для участі необхідно до 31 жовтня 2018 року:

- заповнити форму заявки за посиланням https://goo.gl/forms/j5j2CqsZO9NGkxgs2;

- надіслати Вашу ідею чи проект на тему: «Як покращити якість життя громади», на електронну пошту info@harmony.org.ua.

Благодійна допомога від жіночої гільдії ООН

Жіноча гільдія ООН оголошує прийом заявок на отримання благодійної допомоги. Проект повинен бути спрямований на дітей, які потребують допомоги.

Дедлайн - 15 грудня 2017 р.

Проект повинен бути спрямований на допомогу дітям, не старше 18 років або 21 років для інвалідів, а також на програми матері і дитини, що поліпшують добробут дитини; бути відкритим для всіх дітей / матерів без дискримінації, незалежно від статі, раси, етнічного походження або релігії; відповідати базисним потребам у здоров'ї, освіті, воді і житло, з фокусом на довгострокову допомогу (наприклад, постачання чистої води, санвузли, будівництво або ремонт школи, меблі для класних кімнат, матеріали / обладнання для навчання або відпочинку, медичне обладнання, забезпечення спеціальних потреб.

Максимальна сума гранту становить 10,000 Євро або її еквівалент. У разі неповного заповнення заявок або їх незадоволення критеріями UNWG, вони не будуть прийняті до розгляду.

Більш детальна інформація та приклади успішних проектів минулих років доступні англійською мовою за посиланням:

https://unwg.unvienna.org/charity.html.

Оплачуване стажування для студентів в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні оголосив конкурс на участь у програмі стажувань студентів у провідних аналітичних центрах країни.

Тривалість стажування:  16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 22 листопада 2018 року.

Більше інформації на сайті Ініціативи з розвитку аналітичних центрів: www.ttdiinterns.org.ua.

Безкоштовні курси з медіаграмотності

На Prometheus стартував набір на новий он-лайн конкурс «Медіаграмотність: практичні навички». Цей курс – авторська розробка відомого політолога, викладача, автора досліджень гібридної війни Євгена Магди. Курс присвячений медіаграмотності та головним викликам сучасного світу – дезінформації та фейкам.

Мета курсу – надати слухачам зручний інструментарій для вивчення медіаграмотності заради втілення його принципів та засад в українському суспільстві.

Курс повністю безкоштовний. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Стартує курс у листопаді 2018 року.

Деталі та реєстрація –

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:CZ+MEDIA102+2018_T3/about.