Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Комісія з питань захисту прав дитини провела чергове засідання

06.09.2019

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини при Бердичівській райдержадміністрації відбулося сьогодні, 06 вересня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Адам’яка.

Членами комісії було розглянуто 16 питань. Серед них розгляд заяв щодо участі у вихованні дитини та особистого спілкування батьків з малолітніми дітьми; розгляд справ сімей, де спостерігається зловживання алкогольними напоями; розгляд справ сімей, де спостерігається неналежне виконання батьківських обов’язків та/або неналежні побутові умови проживання.

Серед розглянутих питань були підняті питання зняття із соціального супроводу сімей, зняття з обліку сімей, а також взяття осіб з числа дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку, під соціальний супровід.

Рішення комісії з винесених питань приймалися з урахуванням участі батьків у долі та вихованні дітей,  відносинах в родинах, створенні належних умов проживання, характеристики з сільських рад, виховного потенціалу батьків, заходів соціального супроводу сімей тощо.

По закінченню обговорення по кожному питанню комісією винесено рішення.

Прес – служба райдержадміністрації