Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Команда Бердичівського району зайняла ІІІ місце у загальнокомандному заліку на XXII обласній Спартакіаді

16.08.2021
Команда Бердичівського району зайняла ІІІ місце у загальнокомандному заліку на XXII обласній Спартакіаді

Розвиток спорту – запорука здорової нації. На Житомирщині даному напряму діяльності приділяється серйозна робота, про що свідчать успіхи наших спортсменів на різноманітних чемпіонатах Всеукраїнського рівня та на світовій спортивній арені. А у п’ятницю, 13 серпня, «Спартак-Арена» міста Житомира приймала обласний етап XXII спортивних ігор серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

У обласному етапі участь взяли представники Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, районних державних адміністрацій області та Житомирської міської ради. Змагання проходили з таких видів спорту, як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, швидкі шахи та шашки.

Учасників Спартакіади вітала перша заступниця голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко та заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова. Також до урочистого відкриття долучилися представники профільних структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації, Житомирської міської ради, районних державних адміністрацій області, представники громадськості та ЗМІ.

Команда з Бердичівщини гідно представила свій район на змаганнях, беручи участь абсолютно в усіх видах спорту. Переможні місця спортсмени здобули у таких дисциплінах, як волейбол (ІІ місце) та швидкі шахи (ІІІ місце серед жінок). Отримані результати дали можливість команді Бердичівського району зайняти ІІІ загальнокомандне місце на обласному етапі XXII спортивних ігор серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Бердичівська районна державна адміністрація щиро вітає колег з заслуженою перемогою та дякує за активну участь у спортивному житті Житомирської області і успішний виступ на XXII обласній Спартакіаді.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня