Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Колектив Бердичівської РДА влаштував флеш-моб з нагоди відзначення Дня державного прапора України

23.08.2021
Колектив Бердичівської РДА влаштував флеш-моб з нагоди відзначення Дня державного прапора України

Прапор є одним з основних державних символів України. День державного прапора встановлений указом президента України від 23 серпня 2004 року, хоча сам Державний прапор України був затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 року. Він являє собою синьо-жовтий стяг з двох горизонтальних смуг.

Для кожного жителя Бердичівського району День Незалежності України та День державного прапора є головними святами, адже вони втілюють у собі споконвічну мрію українського народу про свободу та незалежність України. Яку нарешті ми повернули у 1991 році, зайнявши гідне місце на світовій арені серед інших вільних держав.

З нагоди свята трудовий колектив Бердичівської районної державної адміністрації спільно з працівниками Бердичівської районної ради та представниками об’єднаних громад, влаштували імпровізований флеш-моб, розгорнувши перед адміністрацією синьо-жовтий Прапор України.

«Наш прапор уособлює у собі те, чого завжди прагнули українці: блакитне мирне небо над головою та золота пшенична нива під ним. Спокійні, рідні для кожного з нас кольори, знайомі кожному жителю Бердичівського району, який працює на землі та знає, як пахне хліб. З нагоди свята бажаю усім повернути в Україну мирне небо, яке забрала у нас війна. Нехай завжди родить хліб на щедрій бердичівській землі, а у ваших домівках панують любов, щастя, злагода та достаток» - привітала усіх зі святом голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня