Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Колектив Бердичівської РДА відвідав виставку відомого українського художника Івана Марчука

03.12.2021
Колектив Бердичівської РДА відвідав виставку відомого українського художника Івана Марчука

Віддаленим від культурних центрів громадам надзвичайно важко долучатися вживу до важливих мистецьких подій. Адже навіть у Житомирі доволі рідко проходять виставки майстрів світового рівня. Тому виставка робіт великого українського художника Івана Марчука який володіє своєю власною, незвичною технікою живопису, стала грандіозною мистецькою подією у житті міста Житомира та усієї Житомирської області.

Долучитися до прекрасного мав нагоду і колектив Бердичівської районної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови РДА Сергієм Бакуменко, заступниками Катериною Вислоцькою і Ярославом Можаром та працівниками апарату Бердичівської районної ради. Делегація з Бердичева приїхала на запрошення житомирського художника Артура Хачатряна. Нещодавно він мав зустріч з головою Бердичівської районної державної адміністрації Людмилою Димидюк, в ході якої було досягнуто домовленостей про поїздку бердичівлян для ознайомлення з роботами талановитого українця.

«Іван Марчук – видатна постать сучасності, його роботи гідно оцінені світовими критиками, художниками та колекціонерами. Іван Марчук є засновником нового стилю у мистецтві "Пльонтанізм" за що його внесено до списку «100 геніїв сучасності». Мати можливість наочно побачити його роботи, і не десь в Києві а тут, на Житомирщині – це чудова новина для усіх пооцінювачів мистецтва.» - зазначає Людмила Димидюк.

Виставка Івана Марчука «Генотип вольності» працювала протягом кількох днів у презентаційно-виставковому комплексі Дім української культури міста Житомира, де бердичівлян зустрічав Артур Хачатрян. Який до речі, особисто знайомий з Іваном Марчуком і неодноразово бував у нього вдома та у майстерні. Артур Хачатрян провів невелику екскурсію у світ мистецтва та розповів про особливості творчості великого українського художника, роботами якого він сам щиро захоплюється. На виставці у Житомирі представлено 60 картин, всього ж у творчому доробку Марчука – близько 5 000 картин, розкиданих по світу. Хоча художник надто рідко продає свої роботи і більшість картин зберігає у себе.

Приємною несподіванкою стали знаки уваги на знак зустрічі, проявлені з боку Артура Хачатряна. Він вручив Сергію Бакуменко репродукцію картини Маестро «Золота ніч». За словами житомирського художника, обрана для подарунку робота не є випадковою: адже цього року оригінал картини продали за рекордну для автора суму - 96, 8 тисяч доларів. Під час аукціону класичного і сучасного мистецтва за картину змагалося одразу сім колекціонерів. Також він підготував міні репродукції картин, та тематичні емблеми для всіх учасників делегації з Бердичева.
«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом