Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Колектив Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради долучився до щорічного відзначення Дня вишиванки

20.05.2021
Колектив Бердичівської районної державної адміністрації та Бердичівської районної ради долучився до щорічного відзначення Дня вишиванки

День вишиванки – хоча і молоде, проте дуже улюблене народне свято. Відзначати його почали у 2006 році. Ініціатором стала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

Дівчина запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Того року цю ініціативу підтримали декілька студентів та викладачів, одягнувшись відповідно.

Нині ж це свято набуло міжнародних масштабів і український традиційний одяг одягають усе більше людей не лише в нашій країні, а по всьому світу.

Відзначення Дня вишиванки має на меті збереження українських традиційних цінностей, популяризацію української національної культури, нагадування про традиції та звичаї українців. Вишиванка при цьому виступає символом єдності українців в усьому світі, єдності сучасного покоління українців з поколіннями пращурів.

Відтак, Бердичівська районна державна адміністрація закликає усіх жителів району долучатися до відзначення Дня вишиванки. Пам’ятаймо наші традиції, шануймо цінності нашого народу та плекаємо національну культуру. Саме від нас залежить їх збереження та передача прийдешнім поколінням.

З Днем вишиванки!