Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Колектив Бердичівської райдержадміністрації долучився до навчань територіальної оборони

27.09.2021
Колектив Бердичівської райдержадміністрації долучився до навчань територіальної оборони

22 вересня розпочалися всеукраїнські спільні командно-штабні навчання військових частин та сил територіальної оборони «Об'єднані зусилля ‒ 2021». Бердичівський район також долучився до всеукраїнських навчань, відтак, починаючи з 22 вересня, на базі дитячого табору «Березовий гай» проходять збори військової частини А7305 - 139-того окремого батальйону територіальної оборони.

24 вересня колектив Бердичівської районної державної адміністрації та представники органів місцевого самоврядування долучилися до навчань батальйону територіальної оборони і взяв участь у навчальних стрільбах на території полігону, що знаходиться у селі Райки. Учасники навчань мали змогу опанувати та освіжити навички поводження та застосування стрілецької зброї: автомата Калашникова та пістолета Макарова, а також прослухати лекцію з основ тактичної медицини. Усе це відбувалося під керівництвом досвідчених військових інструкторів з багатим бойовим досвідом, яким вони охоче поділилися з гостями навчань.

Загалом під час навчань учасники змогли відчути себе у ролі військових та отримати базові уявлення про особливості функціонування підрозділів територіальної оборони та специфіку військової служби загалом, а також переконатися у беззаперечній готовності підрозділів територіальної оборони до виконання бойових завдань у будь-який час.Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО