Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Колектив Бердичівської райдержадміністрації долучився до навчань територіальної оборони

27.09.2021
Колектив Бердичівської райдержадміністрації долучився до навчань територіальної оборони

22 вересня розпочалися всеукраїнські спільні командно-штабні навчання військових частин та сил територіальної оборони «Об'єднані зусилля ‒ 2021». Бердичівський район також долучився до всеукраїнських навчань, відтак, починаючи з 22 вересня, на базі дитячого табору «Березовий гай» проходять збори військової частини А7305 - 139-того окремого батальйону територіальної оборони.

24 вересня колектив Бердичівської районної державної адміністрації та представники органів місцевого самоврядування долучилися до навчань батальйону територіальної оборони і взяв участь у навчальних стрільбах на території полігону, що знаходиться у селі Райки. Учасники навчань мали змогу опанувати та освіжити навички поводження та застосування стрілецької зброї: автомата Калашникова та пістолета Макарова, а також прослухати лекцію з основ тактичної медицини. Усе це відбувалося під керівництвом досвідчених військових інструкторів з багатим бойовим досвідом, яким вони охоче поділилися з гостями навчань.

Загалом під час навчань учасники змогли відчути себе у ролі військових та отримати базові уявлення про особливості функціонування підрозділів територіальної оборони та специфіку військової служби загалом, а також переконатися у беззаперечній готовності підрозділів територіальної оборони до виконання бойових завдань у будь-який час.Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки