Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Книжкова виставка, огляд літератури, дитячі малюнки та картини художниці стали невід’ємною атрибутикою літературного конкурсу імені В. Нестайка

12.02.2019
Книжкова виставка, огляд літератури, дитячі малюнки та картини художниці стали  невід’ємною атрибутикою літературного конкурсу імені В. Нестайка

Перед початком урочистої частини заходу - Першого літературного конкурсу імені Всеволода Нестайка, гості, які прибули з різних куточків України та з – за кордону мали змогу цікаво провести час. У фойє адмінприміщення діяла виставка дитячих малюнків, де були зображені герої повістей і оповідань Всеволода Зіновійовича, сам автор чи ілюстровані уривки з текстів, а також виставка – творчий доробок улюбленого письменника дітей.

Привернула увагу гостей фестивалю виставка картин художниці Кіри Клім (Наталії Клімашевської). Роботи виконані багатоярусною аквареллю та олівцем не можна було оминути. Тут були представлені твори «Вічність» (2014), «Україна» (2014), пейзажі, натюрморти та багато іншого, що сприймалося як спроба автора передати відчуття радості від неповторних миттєвостей життя.

Мабуть, не випадково на заході зустрілися різні види мистецтв – живопис та мистецтво слова, адже вони є невід’ємними і добре поєднуваними частинами великого таланту українців – дарувати іншим свою любов і відчуття за допомогою творів.