Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівний склад Бердичівської райдержадміністрації вшанував День Гідності та Свободи й пам’ять героїв Небесної сотні

22.11.2021
Керівний склад Бердичівської райдержадміністрації вшанував День Гідності та Свободи й пам’ять героїв Небесної сотні

Одними з найважливіших пам’ятних подій у новітній історії України є Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року. І якщо перша пройшла безкровно, то друга, на жаль, відзначилася жорстоким протистоянням мітингувальників та силовиків, розстрілами снайперами беззбройного натовпу та сотнями загиблих. Майдан став центром єдності та символом боротьби українського народу за свою волю та свободу.

Щороку 21 листопада громадськість відзначає День Гідності та Свободи, вшановуючи події Майдану та згадуючи героїв Небесної сотні, які першими віддали своє життя за Україну. Тоді ніхто ще не знав, що буквально за кілька місяців кількість жертв виросте до тисячі, адже розпочнеться війна на Сході нашої держави, яка триває і досі.

У День Гідності та Свободи керівництво міста та району відзначили національне свято урочистим зібранням та спільним молебнем площі Незалежності, поклавши квіти до меморіалу «Слава Героям!». На заході були присутні міський голова, депутати міської ради, сім’ї загиблих учасників АТО, небайдужі представники громадськості. Від Бердичівської районної державної адміністрації віддали данину пам’яті полеглим героям перший заступник голови РДА Сергій Бакуменко, заступниця голови Катерина Вислоцька та керівник апарату Світлана Лебедєва.

Свої вітання з нагоди свята передала і голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк. «Сьогодні разом з вами вшановуємо День Гідності та Свободи - пам’ятну дату початку Революції Гідності, яка навіки увійшла в історію України кривавими сторінками подій Майдану, а перша Небесна Сотня Героїв залишиться навіки у пам’яті українського народу головним символом справжнього, безкомпромісного патріотизму. Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу!» - закликала вона.