Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівництво району відвідало підприємство Кемілайн Агро, що спеціалізується на виробництві агрохімікатів

29.09.2021
Керівництво району відвідало підприємство Кемілайн Агро, що спеціалізується на виробництві агрохімікатів

Кемілайн Агро – українська компанія, що спеціалізується на виробництві засобів захисту росли, добрив та регуляторів росту. Підприємство розташоване на території Швайківської громади Бердичівського району.

28 вересня відбувся День відкритих дверей, на який було запрошено керівництво району. Участь у заході взяли перший заступник голови Бердичівської РДА Сергій Бакуменко, заступник голови Бердичівської РДА Ярослав Можар, заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, а також представники Швайківської територіальної громади та представники громадських організацій району. Крім того, під час заходу відбулося виїзне засідання робочої групи з питань екології Бердичівської районної ради.

Гості заходу мали змогу ознайомитися з виробничими потужностями підприємства, станом зберігання продукції підприємства та сировини, вентиляції приміщень та поводження з відходами виробництва, процесами виробництва препаратів, а також оглянути територію підприємства. Крім того, Сергій Олександрович Бакуменко вручив подяку від імені голови Бердичівської РДА Людмили Димидюк керівництву компанії Кемілайн Агро за постійну співпрацю.

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом