Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівництво Бердичівського району привітало з професійним святом місцевих рятувальників

17.09.2021
Керівництво Бердичівського району привітало з професійним святом місцевих рятувальників

Щороку 17 вересня відзначається «День рятівника» - професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, та інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Важко переоцінити значення професії рятівник, адже саме вони першими приходять на допомогу громадянам при виникненні надзвичайних ситуацій та у випадку загрози їх життю і здоров’ю.

День рятівника являється професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій України, а тому у п’ятницю, 17 вересня на території Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області традиційно приймали вітання бердичівські рятівники, котрі щодня оберігають від небезпеки жителів Бердичівського району.

На захід прибули представники міської та районної влади: Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко та заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, а також інші поважні гості.

Від імені голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк до винуватців свята звернувся Сергій Бакуменко. Зазначивши, що представниками цієї професії є виключно сміливі та мужні люди, здатні без страху дивитися в очі смерті та готові у будь-який час прийти на допомогу.

«Мабуть, немає більш важливої та почесної професії. Коли інші втікають від небезпеки, Ви навпаки, знаходитесь в епіцентрі подій, чесно і сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, рятуючи людські життя. Для вас мужність та героїзм не високі слова, а звичайна щоденна робота. Ви ризикуєте собою заради інших, хоча дома вас так само чекають батьки, дружина, діти. Прийміть слова вдячності та поваги за нелегку працю рятівника. Зичу вам міцного здоров’я, миру, добра і шани від людей» - привітав усіх присутніх Сергій Бакуменко.


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки