Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівництво Бердичівського району привітало з професійним святом місцевих рятувальників

17.09.2021
Керівництво Бердичівського району привітало з професійним святом місцевих рятувальників

Щороку 17 вересня відзначається «День рятівника» - професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, та інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Важко переоцінити значення професії рятівник, адже саме вони першими приходять на допомогу громадянам при виникненні надзвичайних ситуацій та у випадку загрози їх життю і здоров’ю.

День рятівника являється професійним святом працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій України, а тому у п’ятницю, 17 вересня на території Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області традиційно приймали вітання бердичівські рятівники, котрі щодня оберігають від небезпеки жителів Бердичівського району.

На захід прибули представники міської та районної влади: Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, перший заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Бакуменко та заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, а також інші поважні гості.

Від імені голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк до винуватців свята звернувся Сергій Бакуменко. Зазначивши, що представниками цієї професії є виключно сміливі та мужні люди, здатні без страху дивитися в очі смерті та готові у будь-який час прийти на допомогу.

«Мабуть, немає більш важливої та почесної професії. Коли інші втікають від небезпеки, Ви навпаки, знаходитесь в епіцентрі подій, чесно і сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, рятуючи людські життя. Для вас мужність та героїзм не високі слова, а звичайна щоденна робота. Ви ризикуєте собою заради інших, хоча дома вас так само чекають батьки, дружина, діти. Прийміть слова вдячності та поваги за нелегку працю рятівника. Зичу вам міцного здоров’я, миру, добра і шани від людей» - привітав усіх присутніх Сергій Бакуменко.


Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО