Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Керівники району обговорили ряд важливих питань

12.06.2019

Сьогодні, 12 червня 2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Яригіна відбулося спільне засідання керівників району з головами і заступниками об’єднаних територіальних громад.

Участь у засіданні взяли голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська, заступник голови РДА Сергій Адам’як, голови та заступники голів ОТГ, представники та головні лікарі медичних закладів району.

Під час зустрічі обговорювали питання, які є актуальними для всіх громад зокрема і для району в цілому.

Обговорили роботи по відкриттю і запуску інклюзивно – ресурсного центру, який розмістять на базі центральної районної лікарні Бердичівського району, фінансування галузі медицини, благоустрій стадіону «Колос», що у селі Скраглівка, проведення урочистостей з нагоди Дня медичного працівника.

Голова райдержадміністрації Петро Яригін наголосив на тісній співпраці та закликав громади долучатися до загальнорайонних свят і заходів. «Щодо організації свята Дня медика - необхідно докласти максимум зусиль, аби гідно відзначити працівників галузі охорони здоров`я району» - зазначив керівник районної адміністрації.