Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Ігор Гундич під час наради із силовиками: Це наша спільна відповідальність – забезпечити правопорядок в області

10.10.2018
Ігор Гундич під час наради із силовиками: Це наша спільна відповідальність – забезпечити правопорядок в області

Забезпечити законність та правопорядок на Житомирщині, протидіяти злочинності – це спільна відповідальність органів влади та правоохоронних органів. Адже чим злагодженіше будуть спільні дії, тим простіше боротись із негативними явищами, які є на території області.


На цьому акцентував увагу голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час координаційної наради керівників правоохоронних органів області сьогодні, 10 жовтня.


«Маємо разом консолідовано діяти, аби боротися із такими явищами, як незаконне випалювання вугілля, видобуток бурштину, піску, вирізання лісів. Це наша спільна відповідальність. І чим злагодженіше будуть наші дії, тим простіше нам буде боротись із цим», – зазначив голова ОДА.

Також керівник області підкреслив, що багато уваги наразі приділяється зловживанням у сфері дорожнього будівництва. Адже при такому фінансуванні, яке виділяється на дороги, правоохоронні органи мають контролювати процес використання коштів.

Прокурор області Любомир Війтович повідомив, що цьогоріч у результаті вжитих скоординованих заходів рівень розкриття кримінальних правопорушень за результатами досудового розслідування є вищим, ніж середній показник в Україні – 43% проти 39,7%. На 4% зменшилась кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі на 18,2 % – тяжких злочинів. На третину більше скеровано до суду обвинувальних актів, у тому числі з угодами про визнання винуватості – 239 проти 177.

Участь у нараді взяли голова облради Володимир Ширма, начальник ГУНП у Житомирській області В’ячеслав Печененко, начальник Управління СБУ в області Віктор Панасюк.