Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Грандіозне дійство з нагоди відзначення Дня незалежності України готують у Бердичівському районі

23.07.2021
Грандіозне дійство з нагоди відзначення Дня незалежності України готують  у Бердичівському районі

24 серпня відзначається важлива дата для кожного з нас – 30-та річниця незалежності України. З нагоди свята запрошуємо усіх жителів Бердичівського району та гостей відвідати урочистий захід «Усе моє, все зветься Україна», який буде проходити 19 серпня на площі біля приміщення Бердичівської районної державної адміністрації.

В програмі заходів: підведення підсумків конкурсу на кращу книгу національно-патріотичного змісту; виступи творчих колективів художньої самодіяльності громад району; конкурс на кращий пиріг Бердичівщини; показ старовинних народних національних костюмів та презентаційні палатки кожної з громад району. А також святковий концерт до 30-ї річниці незалежності України за участю Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти.

Чекаємо на Вас 19 серпня починаючи з 10:00 за адресою: місто Бердичів, площа Соборна, 23. Святкуймо разом!

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом