Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Готовність закладів охорони здоров’я району до чергового етапу медичної реформи обговорили під час наради в райдержадміністрації

22.01.2020
Готовність закладів охорони здоров’я району до чергового етапу медичної реформи обговорили під час наради в райдержадміністрації

У вівторок, 21 січня 2020 року, відбулася колегія Житомирської облдержадміністрації за участю голови ОДА Віталія Бунечка та його заступників, голови обласної ради Володимира Ширми, керівників структурних підрозділів ОДА, голів РДА та ОТГ, депутатів облради.

За результатами даної колегії, сьогодні, 22 січня 2020 року, під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Димидюк, за участі голови районної ради Максима Самчика, керівників медичних установ та структурних підрозділів РДА відбулася нарада. Під час зустрічі обговорювалося питання готовності закладів охорони здоров’я до другого етапу медичної реформи, який запроваджується 01 квітня 2020 року.

«Головна наша ціль – забезпечити пацієнтам закладів охорони здоров’я доступні і якісні послуги, організувати надання медичної допомоги жителям району у повному обсязі, максимально наблизивши послуги до людей» - наголосила під час засідання голова РДА Людмила Димидюк.

Зокрема, було обговорено фінансування закладів охорони здоров’я та медичних програм, підтримка урядової програми «Доступні ліки», а також ефективність співпраці усіх ланок медико – санітарної допомоги.