Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Голова райдержадміністрації зустрівся з громадами сіл Райгородок та Андріяшівка

14.03.2019

SL748647.JPG

Райгородоцька об’єднана територіальна громада разом із головою ОДА Ігорем Гундичем у лютому цього року, під час Ради регіонального розвитку Житомирщини, затвердила Перспективний план розвитку території на 2019 – 2021 роки.

Про це та багато іншого йшлося сьогодні, 14 березня, під час зустрічі голови райдержадміністрації Петра Яригіна з жителями сіл Райгородок, Мартинівка, Лемеші та Андріяшівка. Петро Іванович наголосив, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Наразі, ми маємо чудову нагоду і можливість наводити лад у своїй громаді. Орган місцевої влади має у своєму розпорядженні вагомий фінансовий ресурс, має змогу ефективно ним управляти та спрямовувати на розвиток громади. Але успішною громаду зробить співпраця і планування в реалізації місцевого розвитку» - зазначив голова РДА.

Також з громадами обговорили і поточні питання, які їх хвилюють. Присутні на зібранні мали змогу поспілкуватися із заступником начальника Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Іриною Вікарій та заступником начальника відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніною Шевчук.

Прес – служба райдержадміністрації