Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Голова райдержадміністрації провів нараду за участю орендарів водних об’єктів – суб’єктів аквакультури Бердичівського району

06.06.2019

У середу, 05 липня 2019 року, у райдержадміністрації відбулася нарада з орендарями водних об’єктів. Нараду проводив голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін. Участь у ній взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, голови ОТГ, голови сільських рад, орендарі водних об’єктів.

Про потенційні можливості району з використання водних об’єктів і наповнення продовольчого ринку рибною продукцією говорив голова РДА Петро Яригін.

Учасниками наради було обговорено практичне застосування норм Закону України «Про аквакультуру». Також орендарів ознайомили з основними вимогами нормативно – правової бази з ведення рибного господарства, надали рекомендації щодо ведення паспортів водних об’єктів, договорів оренди водних об’єктів, орендної плати та вимог до користувачів і власників гідроспоруд.

Головний спеціаліст відділу регулювання у сфері земельних і водних відносин та моніторингу Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Тетяна Распутна ознайомила учасників наради з нормативно – правовими аспектами регулювання водних відносин.

Про промислове виробництво водних біоресурсів, як первинне виробництво сільськогосподарської продукції, повідомив Віктор Біленький – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бердичівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.